Версії про нібито приєднання “ПМР” до Росії — це спроби розгойдування ситуації, — Нарожний

Павло Нарожний. Скриншот: uatv.ua

Версії про можливість приєднання “ПМР” (“Придністровської Молдавської Республіки”) до Російської Федерації — це спроби розгойдування ситуації та психологічного тиску. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий експерт, засновник благодійної організації “Реактивна пошта” Павло Нарожний.

Експерт наголосив, що в разі, якби раптом “ПМР” справді оголосила себе Росією — це означало б, що поруч з Одеською областю України перебувають війська країни-агресора.

“Є таке село Колбасна, в якій розташований величезний арсенал, який дістався Молдові після розпаду Радянського Союзу. Він розташований приблизно за 300 метрів від кордону з Україною. У принципі, 35-й бригаді морської піхоти, у якої пункт постійної дислокації — це Одеська область, розбити цю “ПМР” — це справа там двох тижнів, я думаю, максимум. Опиратися сучасній зброї НАТО ці “ПМРівці” точно не зможуть. Тобто, напевно, у когось там спрацювало, й вони вирішили залишитися у своїй незрозумілій позиції та не гратися зі своєю долею… Тому це більше, скоріше, розгойдування ситуації, якийсь психологічний тиск, ніж якісь серйозні заяви”, — вважає він.

Читайте також: Проблему Придністров’я буде розв’язано зусиллями Молдови та України — думка

Раніше ЗМІ повідомляли, що самопроголошена влада Придністров’я має намір 28 лютого провести “з’їзд депутатів усіх рівнів”, на якому готують звернення до президента РФ Володимира Путіна нібито про “входження” до складу Росії.

Представник Головного управління розвідки України Андрій Юсов заявив у коментарі “Українській правді”, що ця інформація поки не підтверджується.

Прямий ефір