Важка техніка є слабким місцем у російській армії, скоро будуть проблеми зі снарядами — думка

Ілюстративне фото: spravdi.gov.ua

Слабке місце в російській армії — це важка техніка. Про це свідчить той факт, що Росія змушена знімати зі зберігання техніку, яка простояла 40-50 років. Таку думку сьогодні, 19 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий аналітик Олексій Гетьман.

Він зауважив, що скоро проявиться слабкість російської армії в артилерійських снарядах.

“Росіяни програють нам контрбатарейну боротьбу, випускають удвічі більше снарядів, ніж може виробляти їхня військова промисловість. РФ може виробляти 1,5 млн снарядів на рік, тобто на день вони можуть робити 4100 пострілів, а роблять — до 10 тис. Ті запаси, які у них були, 15-20 млн снарядів на початок війни, закінчуються, тому що були дні, коли окупанти робили по 80 тис. пострілів на день по всій лінії фронту”, — пояснив Гетьман.

Військовий аналітик, з посиланням на голову Об’єднаного комітету начальників штабів США Марка Міллі, повідомив, що коли була зустріч лідерів РФ і КНДР, вони домовилися про постачання снарядів із Північної Кореї.

“Калібри артилерії в Північній Кореї збігаються з калібрами у РФ у багатьох аспектах, тому що колись Радянський Союз допомагав цій країні, зокрема передавав артилерію. У Північної Кореї зараз налічується до 50 тис. одиниць ствольної артилерії”, — зауважив він.

Гетьман додав, що кількість обстрілів з боку РФ по всій лінії фронту зменшилася в п’ять-сім разів.

Читайте також: Лінії оборони російських окупантів тріщать по швах на кожній ділянці фронту, — військовий оглядач

Нагадаємо, внаслідок використання Україною макетів військової техніки окупанти РФ втрачають свої дефіцитні боєприпаси.

Прямий ефір