В окупантів новий тренд — у Криму “горить трава”, — Гуменюк

Наталія Гуменюк. Фото: vikna.tv

У Севастополі сьогодні вранці, 24 березня, прогриміли вибухи. За даними підпілля, їх пролунало щонайменше 20. Як стало відомо згодом, Сили оборони України завдали чергового удару по Чорноморському флоту РФ. Російські окупанти назвали атаку “наймасштабнішою” за останній час. Коментуючи події на півострові, начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила: сезон “бавовни”, який анонсувала Україна, не закривається до моменту повноцінної деокупації Криму.

“Робота була проведена потужна, була серйозна і ґрунтовна підготовка, і результат має бути відповідний. Тому ми на даному етапі проводимо уточнення всіх даних. Думаю, що найближчим часом будуть оприлюднені результати”, — сказала Гуменюк.

Вона наголосила, що кожен військовий об’єкт Росії в окупованому Криму — законна ціль для українських військових.

“Давайте розуміти, що сезон “бавовни”, який ми анонсували, не закривається, не згортається до моменту повноцінної деокупації Криму. І кожен військовий об’єкт, навіть той, який зовні виглядає як цивільний, але задіяний у забезпеченні військ окупанта, — це законна ціль. Тому цілей у нас багато, роботи багато. Продовжуємо її. У російських окупантів же з’явився новий тренд — у них “горить трава”. При тому, що вона ще не зазеленіла, як то кажуть, як слід, але в них уже “горить”. А це означає одне, — що в них горить земля під ногами”, — резюмувала Наталія Гуменюк.

Читайте також: Росія хоче захистити свої кораблі Чорноморського флоту від українських морських дронів: чи це буде ефективно — думки експертів

Як повідомлялося раніше, Сили оборони успішно уразили великі десантні кораблі “Ямал” та “Азов”, центр зв’язку, а також декілька об’єктів інфраструктури ЧФ РФ в тимчасово окупованому Севастополі.

Прямий ефір