Українські морські безпілотники ефективно знищують Чорноморський флот РФ, — Юсов

Андрей Юсов. Фото: uatv.ua

Українські морські безпілотники ефективно знищують Чорноморський флот Росії, порушуючи всі плани російських окупантів. Так, 30 травня, під час спецоперації Головного управління розвідки Міністерства оборони України один дрон Magura вразив чотири швидкісні катери типу “Тунець”. Про це розповів представник ГУР МОУ Андрій Юсов в ефірі марафону “Єдині новини”, інформує FREEДОМ.

“Ми бачимо останні кілька операцій, коли ворогом було продумано все і правильно сплановано. Magura пробиває цю морську фортифікацію, вогневі загородження, а потім наступний дрон іде прямо в ціль, як це було при ураженні одразу чотирьох швидкісних катерів типу “Тунець”. Авіація, артилерія, стрілецьке озброєння — це не спрацювало. І, власне, один дрон Magura знищив, пошкодив, вразив чотири ворожі швидкісні катери. І це дуже хороший результат”, — із заяви Андрія Юсова.

Читайте також: Десантні катери “Тунець” пішли на дно: як українська розвідка знищує Чорноморський флот РФ (ВІДЕО)

Нагадаємо, за допомогою ударних морських дронів Magura V5 вже було знищено російські кораблі “Цезар Куніков”, “Івановєц”, “Сергій Котов”, “Акула” та “Серна”, а також пошкоджено “Іван Хурс”.

Читайте також: Українські дрони успішно полюють на російські кораблі (ВІДЕО)

Прямий ефір