Україна зробила РФ 13 пропозицій щодо обміну полоненими, – Єльченко

Фото з  Twitter.com/ukrinun

Для того, щоб повернути наших громадян, яких утримують на непідконтрольних територіях ОРДЛО і в окупованому Криму, Україна направила РФ 13 офіційних пропозицій стосовно обміну полоненими. Про це повідомив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко під час засідання Ради Безпеки ООН, передає UATV.

Постпред уточнив, що мова йде про обмін на ув’язнених російських громадян, яким винесли вироки за злочин проти суверенітету України.

Однак відповіді від країни-агресора досі немає. 

“Ми піклуємося про наших людей. Росія ж подає чіткий сигнал своїм солдатам: нічого не зробимо, щоб ви повернулися”, – наголосив Володимир Єльченко.

За словами представника, сьогодні, 13 лютого, відбудеться чергове засідання Тристоронньої контактної групи з питань врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Багато місяців учасники Мінського процесу відчайдушно намагаються переконати РФ погодитися на проведення обміну на основі формули, на яку погодяться всі. В тому числі формулу “всі на всі”, –  резюмував Володимир Єльченко.

Нагадаємо, помічник генерального секретаря ООН з політичних питань Мирослав Єнча заявляє про потребу погодження додаткових заходів для закріплення стійкого і незворотного режиму припинення вогню на Донбасі. 

Прямий ефір