Україна зможе утримувати лінію фронту в Харківській області — заява держсекретаря США

Ентоні Блінкен. Фото: gettyimages.com

Українські захисники зможуть і далі утримувати лінію фронту на сході країни, зокрема й у Харківській області. Таку впевненість висловив державний секретар США Ентоні Блінкен, інформує FREEДОМ.

Держсекретар зазначив, що цього тижня Вашингтон анонсував другий пакет військової допомоги українській армії на 400 млн доларів. За його словами, і США, і Європа роблять усе можливе, щоб прискорити постачання зброї в Україну.

“Я переконаний, що Україна зможе ефективно утримувати лінію фронту на сході, зможе продовжувати використовувати переваги, досягнуті в Чорному морі… А також тримати під прицілом російські сили, зокрема в Криму, щоб їм було складніше продовжувати цю агресію. Ми надаємо озброєння для цього… І якщо Путін думає, що зможе здолати Україну або її прихильників, він помиляється”, — із заяви Ентоні Блінкена.

Читайте також: На Харківщині українські військові утримують позиції та завдають ударів у відповідь — карта війни за 12 травня (ВІДЕО)

Раніше речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко повідомив, що в місті Вовчанськ немає вуличних боїв, бої точаться за межами міста і в довколишніх селах.

Прямий ефір