Україна вражатиме противника на його території всіма доступними засобами, — Федоренко

Знищена російська техніка. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Дозвіл українських партнерів бити їхньою зброєю по території РФ дає свої результати на фронті, зокрема на Харківському напрямку — противник не може тримати таку динаміку, яка була на момент вторгнення в область. Про це в ефірі телеканалу FREEДOM розповів командир батальйону безпілотних авіаційних комплексів “Ахіллес”, що воює у складі 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка, Юрій Федоренко.

“Українські партнери, знявши заборону на застосування західної зброї по військових об’єктах на території Росії, дали в руки Україні дуже важливий інструмент. Тому що російські окупанти, перебуваючи за лінією державного кордону, почувалися в безпеці, бо Збройні сили України (ЗСУ) не могли, навіть маючи в наявності відповідне озброєння, завдавати ударів по них. Тому противник мав можливість підходити близько до кордону і завдавати ударів по території України. Дозвіл українських партнерів бити їхньою зброєю по території РФ сьогодні дає свої позитивні результати. Противник не може стримати таку динаміку, яка була на початку вторгнення в Харківську область”, — прокоментував військовий.

Він зазначив, що на ситуацію на фронті також позитивно впливає застосування українськими військовими сучасних безпілотників.

“Безпілотні системи можуть залітати досить глибоко на територію РФ у місця скупчення окупантів, які готуються підійти до державного кордону і вступити в бій”, — додав Федоренко.

За його словами, у війні проти російського агресора потрібно боротися не з наслідками, а з причинами.

“Бойові дії на території України — це наслідок того, що відбувається у Російській Федерації: безперервна робота військово-промислового комплексу, підготовка особового складу, підготовка техніки та її доставлення на територію України, зокрема й тимчасово окуповану. Ми повинні знищувати противника на його території. Чим більше ми знищимо противника на його території, тим менше їх прийде на нашу землю”, — акцентував гість ефіру.

Він також додав, що Україна завдає ударів на території Російської Федерації виключно по військових і стратегічних об’єктах.

“Я наголошую — це виключно військові цілі: центри прийняття рішень противником, місця зосередження його як вогневих засобів, так і особового складу. Російська пропаганда намагається інформувати про те, що Україна завдає ударів по цивільній інфраструктурі, використовуючи методи, які застосовувала під час війни в Чечні. Але всі інформаційні вкидання РФ — брехливі. Україна завдає ударів виключно по військових цілях. І буде завдавати. Ми будемо вражати противника на його території всіма доступними нам засобами”, — резюмував Юрій Федоренко.

Читайте також: Як дозвіл бити по території РФ західною зброєю змінює ситуацію на фронті, пояснив Попович

Прямий ефір