Угорщина не може йти проти всього світу заради зв’язків із Росією, вона змінюватиме свою політику вимушено — думка

Олексій Їжак. Фото: radiosvoboda.org

Угорщина не може так відкрито йти проти всього світу заради підтримки особистих зв’язків прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з президентом РФ Володимиром Путіним. Будапешт буде змушений мігрувати від Росії, щоб уникнути напруги всередині НАТО і Європейського Союзу. Про це сьогодні, 17 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав завідувач відділу Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Їжак.

“Угорщина не може йти проти всього світу і так відверто, заради якихось особистих зв’язків із нинішнім керівництвом Росії, протиставляє себе Європі та політиці НАТО в дуже багатьох питаннях. Тому, я думаю, вони цього не витримають і все одно змінять свою політику вимушено, трохи будуть мігрувати від Росії”, — розповів він.

Експерт упевнений, що європейські політики, які підтримують Росію, роблять це виключно за гроші.

“Потрібно розуміти, що вся ця любов європейських політиків і європейських країн до Росії вона за гроші. Немає нічого безплатного. І тому, як тільки в одному місці будуть перекриті канали надходження російських грошей на корумповані світові еліти, ми бачитимемо, як все це розсипається і несподівано люди змінюють позицію. Я думаю, що ніхто не намагатиметься перекупити таких людей, як Орбан, але відрізати їх від каналів фінансового зв’язку з Росією це можливо. І щойно це буде розриватися і розростатися, позиція буде змінюватися”, — пояснив він.

Читайте також: Угорщина відмовляється від ядерного палива Росії: що це означає, пояснив експерт

Прямий ефір