У понеділок Україна представить національну стратегію відновлення – Зеленський

Офіс президента

Українська делегація активно готується до участі у конференції у Лугано (Швейцарія). Це буде масштабна міжнародна подія, присвячена відновленню нашої країни. Про це розповів президент України Володимир Зеленський у традиційному вечірньому відеозверненні.


“Відновлення у сенсі слова. Потрібно не просто відновити все, що зруйнували окупанти, а створити нову основу для нашого життя, для України – безпечну, сучасну, зручну, безбар’єрну. Для цього потрібні колосальні інвестиції – мільярди, нові технології, передовий досвід, нові інституції та, звісно, ​​реформи. І ось уже у понеділок Україна представить у Лугано національний погляд, як усе це реалізувати”, – поділився Зеленський.


За словами президента, це буде найбільший економічний проект у Європі та можливість для кожної країни та компанії, яких ми запросимо працювати в Україні, показати себе.


“Тому Конференція у Лугано може стати вагомим кроком для відновлення України. І коли ми реалізуємо цей проект, – а я впевнений, що це буде, – його відлік вестиметься, можливо, саме з цього заходу”, – наголосив Зеленський.


Глава держави нагадав, що від російської збройної агресії постраждало 10 областей України. 2610 населених пунктів досі перебувають в окупації. Сотні із цих міст доведеться фактично будувати заново.

Нагадаємо, Володимир Зедленський заявив, зенітно-ракетні комплекси NASAMS від США суттєво посилять українську ППО.

Читайте також:

Російські пілоти навмисно бомбили Маріупольський драмтеатр – Amnesty International

Українські військові стримують окупантів на Луганщині, відбили два масовані наступи — голова ОВА

Партизанський рух на півдні України може перешкодити Росії контролювати захоплені території — CNN

Прямий ефір