ТКГ погодила припинення вогню на Донбасі з 21 липня

Фото Укрінформ-UATV

Сьогодні, 17 липня, у Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання воєнних дій на Донбасі. Сторони домовилися про припинення вогню з 21 липня 00:01 за київським часом.

Про це у Facebook повідомляє журналіст UATV Юлія Божко з посиланням на представника ОБСЄ Мартіна Сайдіка.

“У Мінську домовилися про припинення вогню з 21 липня 00:01 за київським часом. Перемир’я безстрокове”, – пише вона.

Як повідомила у Facebook прес-секретар представника України у ТКГ, екс-президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер, також на перемовинах у Мінську досягнута домовленість про одночасний демонтаж фортифікаційних споруд у районі розведення сил у Станиці Луганській.

“Демонтаж фортифікаційних споруд розпочнеться зі знесення споруди НЗФ ОРЛО на мосту, а також відбудеться деполітизація – будуть прибрані символи квазіугруповань”, – заявила Оліфер.

Також домовились у найстисліші терміни провести роботу в двох паралельних напрямках: юридична очистка і підготовка до взаємного звільнення підтверджених осіб та подальше підтвердження утримуваних осіб.

Також Оліфер зазначила, що є позитивні зрушення у питанні забезпечення сталого мобільного зв’язку на всій території Донбасу.

Нагадаємо, через позицію російської сторони Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на сході України 2 липня не досягла прогресу в переговорах.

Прямий ефір