У Грабовському на Сумщині тривають бої — коментар Трегубова

Грабовське на мапі. Скріншот: deepstatemap.live

У прикордонному селі Грабовське Сумської області тривають бої з сотнею російських окупантів. Про це в ефірі “Суспільного” розповів начальник відділу комунікацій угруповання Об’єднаних сил Віктор Трегубов, інформує FREEДОМ.

За його словами, зараз російські підрозділи намагаються закріпитися в південній частині населеного пункту, а українські сили вибивають їх із займаних позицій.

“Відбулася раптова атака: до сотні росіян увійшли на територію населеного пункту, намагалися ним заволодіти та піти далі на населений пункт Рясне”, — розповів Трегубов.

Читайте також: Прорив росіянами кордону на Сумщині — це провокація: ситуацію проаналізував Снєгирьов

Нагадаємо, 20 грудня російські окупанти викрали понад 50 цивільних, переважно літніх жінок, із Грабовського. Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга закликав міжнародну спільноту долучитися до тиску на Росію з вимогою звільнення викрадених мирних жителів України.

Пізніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що, крім цивільних, росіяни взяли в полон 13 українських військовослужбовців.

Читайте також: Викрадення жителів Сумщини: людей із Грабовського окупанти спочатку зігнали до церкви, — Трегубов

Прямий ефір