Телеканал UA перейменовано у FREEДОМ — заява МПІУ

Визначний день для всієї України став історичним для державного іномовлення. З 24 серпня телеканал UA (інколи в медіа називали UATV) перейменовано у FREEДОМ (в перекладі з англійської — “свобода”).

Відповідно до рішення Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення переоформлено супутникову ліцензію ДП “Мультимедійна платформа іномовлення”, що дозволяє змінити логотип каналу іномовлення з UA на FREEДОМ.

Це важливе слово для всього світу. Українське іномовлення для аудиторій за кордонами нашої країни і надалі буде просувати цінності демократії, вільного суспільства через якісний журналістський контент під логотипом, який уособлює в собі саму суть України, Європи та всіх вільних людей світу.

Саме на території України відбувається боротьба за свободу всієї цивілізації, що і дає нам привід назвати державний канал іномовлення для закордонних аудиторій самим зрозумілим і простим словом для мільярдів людей.

Україна є прикладом боротьби за цінності свободи — пояснити це і має державне іномовлення.

Слово “свобода” різними мовами відтепер є синонімом героїчної боротьби мільйонів громадян та громадянок як України, так і країн-союзниць за демократію, права людини, верховенство принципів рівності проти авторитаризму, диктатури та узурпації влади.

Нова назва іномовлення — це відображення українського лідерства у питаннях захисту цивілізації від варварства путінського або інших тоталітарних режимів.

Саме нам випала честь представляти голос вільної, незалежної, демократичної України сьогодні за кордоном. I нова назва — це не просто ім’я, це суть нашої світоглядної позиції, яка переможе!

Команда ДП МПІУ

Прямий ефір