Ситуація в Авдіївці кардинально змінилася, обстріли не припиняються вже другу добу, — Барабаш

Наслідки обстрілу Авдіївки 25 січня. Фото: Facebook/Павло Кириленко

Ситуація в Авдіївці кардинально змінилася, вже другу добу не припиняються обстріли та бої. ЗС РФ наступають, закидаючи поле бою “мобіками”, намагаючись відрізати логістику для ЗСУ, але українські військові дають гідну відсіч. Про це заявив сьогодні, 8 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

“Ситуація змінилася кардинально. Буквально вже другу добу не припиняються обстріли по лінії оборони біля міста. Тобто вони штурмують уже з півночі, з півдня від міста, вже другу добу не припиняються бої. Тобто всю ніч були штурмові дії. Росіяни наступають, закидають позиції своїм цим біологічним м’ясом, навіть людьми назвати, язик не повертається. І ось це загострення позначається на самому місті, тому що дуже близько позиції до міста і залітає в місто. Ну і плюс вони таки намагаються обрізати логістику нашим Збройним силам і б’ють саме по центральним вулицям міста, де є дорога”, — заявив Барабаш.

Він зазначив, що росіяни хочуть взяти Авдіївку в оточення.

“Вони зрозуміли, що у лобову промзону їм не вдасться взяти. Тому вони змінили свою тактику, і планомірно, закидаючи тілами своїх військових усі поля навколо, намагаються з півночі та півдня взяти в оточення місто. Ось зараз справді, друга доба вже триває такий масований наступ”, — додав начальник Авдіївської міської військової адміністрації.

Читайте також: Армія РФ визначила стратегію наступу, але не визначила тактику — розбір від військового аналітика

Прямий ефір