Сценарій анексії було запущено з того моменту, коли росіяни усвідомили поразку, — депутат Херсонської облради (ВІДЕО)

Сергій Хлань. Фото: Facebook/sergey.khlan

Оголошення Путіним у п’ятницю, 30 вересня, про початок процесу анексії чотирьох українських областей — продовження сценарію, запущеного після того, як росіяни усвідомили, що зазнають поразки. Про це у прямому ефірі на телеканалі FREEДОМ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“Цей сценарій був запущений саме з того моменту, коли росіяни абсолютно усвідомили те, що вони зазнають поразки… Коли вони зрозуміли остаточно, що деокупація України Збройними силами України неминуча”, — вважає Хлань.

Саме тому, на його думку, окупанти спочатку відкладали проведення “референдумів”, а потім дуже швидко ухвалили рішення щодо їх проведення.

“Після цього ще піде визнання російською Держдумою наших областей українських. Ось у чому абсурд!.. Після цього вони шантажуватимуть і Україну, і всю світову спільноту своєю ядерною палицею”, — вважає херсонський депутат.

Водночас Хлань наголосив, що псевдореферендуми та підписання договорів у Кремлі нічого не змінять: Херсонську область буде деокуповано.

Також депутат Херсонської облради прокоментував поведінку херсонського політика-колаборанта Володимира Сальдо, який у березні заявляв, що Херсон — це Україна, а тепер як глава окупаційної адміністрації сприяє анексії регіону.

“Він розуміє, що фактично вже не жилець на цьому світі. Йому загрожує довічне ув’язнення у нас. Там він буде просто завжди усунений. Йому, видно, вже показали, що ось дивись, ти ж у комі був. Ми тебе вводили в кому? Ось коли треба, ми тебе з коми виводимо, буде щось не так, знову будеш у комі… Я думаю, тут навіть питання не грошей, які любить Сальдо… Як у коня шори — все закрито, і йому бігти тільки вперед. Іншого шляху в нього немає”, — прокоментував Сергій Хлань.

Читайте також: Путін розглядає анексію українських територій як формальний привід для оголошення війни, — Гудков

Прямий ефір