США з Україною залишаться надовго, — глава Пентагону в Києві

Ллойд Остін. Скріншот: t.me/V_Zelenskiy_official

Міністр оборони США Ллойд Остін під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що приїхав до Києва з важливим повідомленням про те, що Сполучені Штати разом із партнерами продовжать підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії, інформує FREEДОМ.

“Під вашим керівництвом Україна відстояла свій суверенітет і відважно билася. Ви привели український народ до того, що від самого початку важко було уявити більшості людей. Ми побачили витримку і винахідливість, мужність з боку українського народу, які справді справили враження на весь світ. Послання, яке я хочу донести до вас сьогодні, полягає в тому, що Сполучені Штати з вами і залишаться з вами надовго”, — сказав Остін.

За його словами, те, що відбувається в Україні, важливо не тільки для України, а й для решти світу.

“Тому США, наші союзники і партнери продовжуватимуть працювати над тим, щоб надати Україні можливості, необхідні для досягнення успіху”, — запевнив глава Пентагону.

Читайте також: Усіма силами Байден і його оточення намагаються показати, що потрібно продовжувати допомагати Україні, — політолог про візит Остіна до Києва

Нагадаємо, сьогодні, 20 листопада, президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони США Ллойдом Остіном, який прибув із візитом до Києва.

Прямий ефір