Щорічна конференція Європейського оборонного агентства — про що заявили Шарль Мішель та Урсула фон дер Ляєн (ВІДЕО)

Урсула фон дер Ляєн. Скріншот: uatv.ua

Сьогодні, 30 листопада, голова Євроради Шарль Мішель під час виступу на щорічній конференції Європейського оборонного агентства (EDA) у Брюсселі закликав до створення оборонного союзу, наголосивши на необхідності продовжувати підтримувати Україну і водночас забезпечувати власну безпеку Європи, інформує FREEДОМ

“Захищаючи Україну, ми захищаємо себе. І наша триваюча сильна військова підтримка також посилає сигнал нашим партнерам, особливо нашим американським союзникам, — чіткий сигнал про те, що ми ставимося до своєї безпеки більш серйозно, ніж будь-коли”, — сказав Мішель.

Про допомогу Україні говорила і голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. 

Вона акцентувала, що стратегічний підхід до оборонної промисловості ЄС має також враховувати питання оборонного потенціалу України. 

“480 тисяч снарядів або доставлені, або перебувають у стадії виробництва. І вже наступного року ми зможемо виробляти 1 мільйон снарядів на рік. Лише два роки тому таке було неможливо собі уявити, і це свідчить про величезний крок уперед для нашого оборонного співробітництва”, — наголосила Урсула фон дер Ляєн.

Читайте також: Протест в ОБСЄ: чому союзники України бойкотують Росію

Нагадаємо, у США представили двопартійний законопроєкт про конфіскацію російських активів на користь України. Про це повідомила надзвичайний і повноважний посол України в США Оксана Маркарова.

Прямий ефір