Сенат США повторно перегляне законопроєкт щодо допомоги Україні вже без міграційної реформи, — Маркарова

Прапори США та України. Фото: president.gov.ua

Сенат США сьогодні, 8 лютого, повторно перегляне законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню, але без міграційної реформи. Про це повідомила у Facebook посол України у США Оксана Маркарова, інформує FREEДОМ.

“Сенат підтримав процедурне рішення за перегляд рішення щодо голосування (за — 58, проти — 41), яке необхідне для винесення на голосування питання про припинення дебатів та розгляд по суті “чистого” законопроєкту про міжнародну допомогу США без міграційної реформи, внесеного раніше сьогодні сенатором П. Мюрреєм”, — написала вона.

За словами Маркарової, для ухвалення цього документа потрібно 60 голосів.

Посол України у США повідомила, що ще до голосування за “великий пакет” комітет з асигнування опублікував текст документа “на заміну”, який передбачає виключно міжнародну допомогу Україні (у розмірі 60,06 млрд дол.), а також Ізраїлю та Тайваню.

“Вечірнє засідання закрите, лідер більшості Шуммер повідомив, що має намір винести на голосування питання про припинення дебатів щодо законопроєкту про міжнародну допомогу США, що включає Україну, Ізраїль та держави Індо-Тихоокеанського регіону о 12 годині дня за Вашингтоном 8 лютого”, — зазначила Маркарова.

Вона також наголосила, що Посольство України у США продовжує активну адвокаційну роботу за пакет підтримки.

“Цей тиждень точно поб’є всі рекорди щодо кількості телефонних розмов із Конгресом”, — написала Маркарова.

Читайте також: Україна, Ізраїль та Тайвань стали заручниками виборчого процесу в США, — Загородній

Як повідомлялося, Сенат США не підтримав законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню, а також нове фінансування для захисту кордонів. Не знайшлося достатньої кількості голосів на підтримку угоди з міграційної реформи, про який демократи та республіканці домовлялися останні місяці.

Прямий ефір