Саміт миру візуалізував, скільки країн з Україною, а скільки з Росією, — радник керівника ОП

Учасники Глобального саміту миру. Фото: president.gov.ua

Два дні Глобального саміту миру в Швейцарії показали, що світ поділений на дві частини та чітко візуалізував ці частини: скільки країн біля Росії, а скільки біля України. А також показав те майбутнє, яке можливе у разі перемоги кожного з цих таборів. Про це сказав радник керівника Офісу президента (ОП) України Михайло Подоляк в інтерв’ю телеканалу FREEДOM.

“Світ чітко поділений на чорне та біле. Чітко поділений на частину, яка вкладатиметься у прогрес, розвиток технологій, якість життя — у цій частині Україна, яка організувала ті події, які були ініційовані на саміті у Швейцарії. По інший бік світу перебувають країни на чолі з Російською Федерацією. Їх не так багато. Це максимально агресивні країни, ті країни, які вкладаються у війни, конфлікти, кров, вбивства тощо. І Росія там, звісно ж, домінує. Вона по суті своїми діями в Україні окреслила маніфест, яким буде світ, якщо її не зупинити. На Саміті миру, на якому були присутні понад 100 делегацій, це було чітко візуалізовано”, — наголосив він.

Подоляк також зазначив, що сьогодні неможливий компромісний варіант: кожен може перебувати лише з того чи іншого боку.

“Не вдасться бути нейтральним, хоч би як багатьом не хотілося заробляти гроші на війні. У цій ситуації не вдасться відсидітися осторонь, доведеться вибрати якусь сторону. Є сторона цивілізації, яка гарантує майбутнє, де є правила, є право тощо. І є країна, яка хоче все це обнулити, зруйнувати та втягнути світ поступово до апокаліптичного сценарію майбутнього”, — заявив Михайло Подоляк.

Читайте також: Світ чітко розділений на чорне і біле: підсумки Саміту миру підбиваємо з Михайлом Подоляком

Нагадаємо, 15-16 червня у Швейцарії пройшов перший Глобальний саміт світу, у роботі якого взяла участь 101 делегація з різних країн та міжнародних організацій. За підсумками саміту було ухвалено комюніке, яке підтримали 80 країн та чотири міжнародні організації. Але пізніше Ірак та Йорданія відкликали свої підписи.

Читайте також: Китаю доведеться ухвалити рішення, — Подоляк про висновки з Саміту миру

Прямий ефір