Росіяни в обстрілах України сконцентрувалися на двох тактиках — деталі від Подоляка

Михайло Подоляк. Фото: uatv.ua

Класична нацистська ідеологія сьогодні є суттю російського політичного режиму. І обстріли мирних міст України — тому підтвердження. Про це сьогодні, 6 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив радник керівника Офісу президента України (ОПУ) Михайло Подоляк.

Він зазначив, що росіяни, не маючи успіхів на лінії фронту, сьогодні сконцентрувалися на двох основних технологіях:

  • удари по цивільному населенню;
  • удари керованими авіабомбами по позиціях українських військових.

Причому окупанти змінили тактику обстрілів цивільних об’єктів, тепер вони використовують подвійні удари.

“Тобто спочатку наноситься удар по багатоквартирному будинку, потім, коли там збираються рятувальники, наноситься другий удар. Це є не просто воєнним злочином, а злочином проти людяності. Тобто ти завдаєш удару і навмисне чекаєш рятувальників, які під’їжджають, щоб завдати другого удару, знаючи, що там зараз перебуватимуть цивільні особи у великій кількості”, — пояснив Подоляк.

По лінії фронту російська армія завдає ударів керованими авіаційними бомбами.

“І не маючи інших військових ресурсів, крім цих двох технологій, вони намагаються їх повністю реалізувати”, — додав радник глави ОПУ.

Подоляк наголосив, що росіяни бачать деякі коливання з боку партнерів України щодо постачання сильнішого озброєння, і використовують ситуацію для обстрілів.

“Зрозуміло, як цьому протидіяти. Нам потрібні додаткові системи протиракетної оборони, але вони знаходяться на складах [західних партнерів] за 5000 км від лінії фронту в Україні. При цьому додаткові 5-10 систем “Петріот” дадуть змогу повністю закрити небо над Харковом, Запоріжжям, центральною частиною України і півднем України. А Росія, бачачи нерішучість з боку наших партнерів, використовує цей ресурс”, — акцентував він.

Читайте також: Під прицілом РФ у 2024 році — прифронтові ТЕС: ризики для України оцінив енергетичний експерт

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив, що 25 систем ППО Patriot (“Петріот”) дадуть змогу закрити від російських ракет усе небо України.

Прямий ефір