Росіяни готують Маріуполь до оборони: про ситуацію у місті розповів Андрющенко

Петро Андрющенко. Скріншот: uatv.ua

Окупаційна влада у Маріуполі готується до пафосного святкування 9 травня. Про це сьогодні, 5 травня, повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Спікер назвав це черговою показухою та знущанням з городян.

“Побєдобєсіє” крокує Маріуполем разом із росіянами божевільних розмірів, знову тягатимуть величезну георгіївську стрічку містом, як це було рівно рік тому. Готують ту саму площу, пам’ятники фарбують, збираються запалювати вічний вогонь. Почали витягувати якихось неіснуючих ветеранів, навіть привозити їх та випускати сюжети”, — каже Андрющенко.

Він зазначив, що у повному обсязі пропагандистська машина експлуатує Маріуполь. І зараз під ударом насамперед опинилися діти.

Водночас Андрющенко також розповів, що глобальної ходи не планується.

“Посилаючись на безпеку заходи окупантів скасовано на всій території Донецької області, цей “Безсмертний полк” і всі інші масові гуляння під питанням”, — додав гість ефіру.

А також він зазначив, що російська армія готується до кругової оборони Маріуполя і навіть нової запеклої битви за місто.

“Про кругову оборону говорить будівництво оборонних споруд навколо міста, причому практично впритул до кордонів. Але, крім того, будівництво таких самих фортифікаційних споруд вони облаштують всередині міста. Тому росіяни готуються не просто до оборони міста, вони готуються ще до битви за Маріуполь усередині міста”, — сказав Андрющенко.

Гість ефіру також прокоментував і останню подію на зруйнованій “Азовсталі”. За його словами, на колишньому заводі окупанти РФ проводять розмінування, щоб зберігати там боєприпаси та спорудити підземну військову базу. При цьому щодня росіяни зазнають втрат через такі роботи. Тим часом у самому місті робітники, що приїхали з Росії, стали причиною розгулу злочинності.

Читайте також: Чотири окупанти підірвалися в Маріуполі під час розмінування “Азовсталі”, – радник мера

Прямий ефір