Російські окупанти можуть використати в Сумській області той самий сценарій, що і в прифронтовій частині Харківщини, — Коваленко

Сумська область. Ілюстративне фото: informator.ua

Російські окупанти можуть використати в Сумській області той самий сценарій, що і в прикордонній зоні Харківської області, але вже в набагато меншому масштабі. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“У Сумській області можливий подібний сценарій, як і в Харківській, у прикордонній зоні, але поруч із Сумською областю зосереджено групу військ російських окупантів, яка є значно меншою та слабшою, ніж у Бєлгородській області поруч із Харківською. Тобто вони можуть використати той самий сценарій, але набагато менш масштабний. У межах прикордонної зони знову-таки”, — сказав він.

Військово-політичний оглядач також констатував, що в Харківській області російське командування переходить більше до практики стирання з лиця землі населених пунктів, того ж самого Вовчанська.

“Вони не стільки проводять масові інтенсивні штурмові дії, хоча вони намагаються в місті закріпитися, у центрі Вовчанська намагаються закріпитися, проводити саме вуличні бої. Але основний акцент вони роблять на масових ударах із застосуванням корегованих авіаційних бомб”, — сказав Коваленко.

Читайте також: Особливості наступу російських окупантів у Харківській області проаналізував військовий оглядач

Нагадаємо, речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко заявив, що армія РФ не має достатньої кількості сил і засобів для наступу на Харків.

Прямий ефір