У військових РФ немає сил і засобів для наступу на Харків, — Чубенко

Дмитро Чубенко. Скріншот: uatv.ua

Армія РФ не має достатньої кількості сил і засобів для наступу на Харків. Те, що вдалося захопити окупантам, не є військовим успіхом. Таку думку сьогодні, 21 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

“У військових РФ немає такої кількості сил і засобів для реально наступу на Харків. Та кількість військових, яка зараз з боку РФ є на Харківському напрямку, недостатня для представлення загрози для самого міста Харкова”, — заявив він.

Збройні сили України були готові до наступу армії РФ на Харківську область і мають достатньо сил і засобів, щоб протистояти противнику, зазначив речник Харківської обласної прокуратури.

“Інформація про можливий наступ на Харків, на Харківську область, була відома задовго до наступу. Військові моніторили обстановку за цим напрямком для того, щоб якісно протидіяти, мати достатню кількість власних сил і засобів для того, щоб протистояти ворогу. У нас було достатньо сил для того, щоб стримувати з українського боку атаки”, – сказав він.

Чубенко зазначив, що фізично неможливо побудувати фортифікаційні споруди на кордоні з РФ, який постійно обстрілюється.

“Військові РФ захопили п’ять кілометрів української території вздовж кордону, що не є військовим успіхом. Будівництво фортифікації на трьох — п’яти кілометрах від кордону — це фізично неможливо. Фортифікації далі знаходяться. На цих лініях оборони йдуть бої за Харківську область”, — констатував він.

Читайте також: Розстріл осіб з інвалідністю, ампутація пальців і полон: про воєнні злочини росармії на Харківщині розповів Чубенко

Прямий ефір