Російська окупаційна армія вже чекає на неприємності через отримання Україною допомоги від союзників, — політолог

Ігор Чаленко. Скриншот: uatv.ua

Російська окупаційна армія побоюється можливостей, які відкриються у Сил оборони України з отриманням допомоги від союзників. Таку думку сьогодні, 24 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політолог, голова Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко.

Він зазначив, що насамперед Україна зможе розв’язати питання з артилерією та ракетами для систем ППО, які вже стоять на озброєнні та охороняють сектори з критичною інфраструктурою. Чаленко нагадав, що вже незабаром Україна має почати отримувати перші борти F-16, а у першій хвилі допомоги від США очікуються далекобійні ракети ATACMS.

“Тому буде багато неприємностей для Російської Федерації. І вони справді цього бояться. Причому зверніть увагу на паніку перед інавгурацією Путіна, перед 7 травня. Тобто вони справді вважають, що ми можемо знищити Кримський міст до 7 травня. Ну, подивимося, наскільки їхні страхи перетворяться на реальність або так і залишаться цими страхами. Зрозуміло, Україна діятиме рівно в той час, коли ми зможемо реалізувати поставлені завдання, як це було з першим збитим стратегічним бомбардувальником Ту-22М3”, — сказав політолог.

На його думку, поки не створено альтернативної залізничної гілки по тимчасово окупованих територіях, знищення Кримського (Керченського) мосту нашкодить логістичним можливостям для російського угруповання на півострові й буде серйозним політичним ударом безпосередньо по російському диктатору Володимиру Путіну, оскільки підкреслить початок його п’ятого терміну.

“Зрозуміло, це матиме серйозні наслідки для кремлівського режиму”, — вважає Чаленко.

Читайте також: Ракети ATACMS уже близько: як рішення Конгресу США вплине на фронт в Україні

Раніше спікер Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук висловив думку, що Сили оборони України ретельно відстежують ситуацію на тимчасово окупованих територіях та можуть готуватися до можливого удару не лише по Кримському (Керченському) мосту, але й по залізниці, яку Росія активно будує як сухопутний коридор до півострова. 

Прямий ефір