Рішення щодо знищення російських бомбардувальників вже готуються, — Кулеба

ATACMS. Ілюстрація: gettyimages.com

Щоб змінити тенденції на фронті та ситуацію з російськими ударами керованими авіабомбами (КАБами) по Україні, необхідно ухвалити низку рішень. Зокрема, рішення, які дозволяють знищувати російські бомбардувальники на аеродромах та в повітрі. Вони вже готуються і, рано чи пізно, будуть ухвалені. Про це заявив глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю литовській програмі ELTA Zoom, передає FREEДОМ.

“Загроза цих бомбардувальників незмірно велика. Ми не можемо перехопити керовану бомбу прямо у повітрі. Отже, єдиний спосіб уникнути цього — знищити бомбардувальник. Ми можемо це зробити, вражаючи літаки на аеродромах або збиваючи літаки в повітрі. Тому нам потрібні ракети далекого радіусу дії, здатні досягти аеродромів, або достатня кількість систем ППО та перехоплювачів, щоб мати змогу збивати ці літаки з повітря. Рано чи пізно це станеться”, — сказав Дмитро Кулеба.

Ще одним важливим рішенням для того, щоб змінити ситуацію на фронті, глава українського зовнішньополітичного відомства назвав збільшення постачання боєприпасів.

Читайте також: ЗСУ б’ють західною зброєю по РФ — сфери застосування та обмеження (ВІДЕО)

Нагадаємо, за оцінкою військово-політичного оглядача групи “Інформаційний спротив” Олександра Коваленка, завдяки тому, що стало можливим завдавати ударів по території РФ західною зброєю, вдалося зупинити наступальну операцію РФ у Харківській області. Збройні сили України (ЗСУ), завдаючи комплексних ударів по артилерії ворога, а також знищуючи живу силу, змогли скоротити можливості проведення наступальної операції росармії.

Прямий ефір