“Річ не в Путіні”: як довго зберігатиметься санкційний тиск на Росію, пояснив економіст

Володимир Путін. Ілюстративне фото: svoboda.org

Головне в санкційному тиску Заходу на Росію — це не персоналія президента РФ. Головне — це збереження і чітке дотримання територіальної цілісності України. Про це сьогодні, 20 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

На його думку, те, що Росії поставлено умову, що вона не зможе домогтися зняття міжнародних санкцій доти, доки президента Володимира Путіна і дитячу омбудсменку Марію Львову-Бєлову не видадуть Міжнародному кримінальному суду, — це сигнал російським елітам.

“Ми повинні розуміти, що до дотримання всіх вимог Статуту ООН щодо суверенітету і територіальної цілісності санкційний тиск зберігатиметься незалежно від того, яка персоналія очолюватиме російський істеблішмент, російську державу. Потрібно чітко розуміти, що річ не в Путіні, річ у тому, щоб Росія чітко залишила територію України і виплатила всі необхідні відшкодування для того, щоб покрити всі ті збитки, які вона завдала на території України”, — пояснив Пендзин.

Читайте також: Санкційний тиск на Росію досить серйозний, хоч і існує система обходу — економіст навів цифри

Прямий ефір