Регулярні війська Росії не можуть утримати Бахмут, — Ступак

Іван Ступак. Скріншот: uatv.ua

Збройні сили Російської Федерації не можуть утримати позиції в місті Бахмут (Донецька область), завойовані приватною військовою компанією (ПВК) “Вагнер”. Про це сьогодні, 7 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий аналітик, співробітник СБУ (2004-2015 рр.) Іван Ступак.

“ПВК “Вагнер” брала місто з населенням у 70 тис. осіб протягом дев’яти довгих місяців. Тобто ви розумієте масштаби. І зараз Російська Федерація втрачає це місто набагато інтенсивніше, ніж його завойовувала. ПВК “Вагнер” вийшла з міста, і тепер усю відповідальність вони повісять на російське Міністерство оборони”, — сказав він.

Експерт зазначив, що цивільні особи отримують інформацію із запізненням.

“Цивільні отримують інформацію з міста з великим запізненням, дуже відфільтровану. Це з метою конспірації робиться, з метою нерозголошення великої кількості інформації”, — повідомив Ступак.

Військовий аналітик акцентував на тому, що в місті протистояння ведеться силами українських військ, які утримували Бахмут весь цей час.

“Це просування здійснюється силами, які стримували місто Бахмут весь цей час. Там немає танків “Леопард”, немає великої кількості важкої техніки. Я вважаю, що в найближчі п’ять-сім днів ми отримаємо більш якісь цікаві додаткові дані”, — сказав він.

Експерт упевнений, що українські війська досягли більших успіхів, ніж ми знаємо.

“Війна — це така річ, яку важко передбачити. Повна версія того, що відбувається, є тільки в наших військових. Тому я думаю, що просувань набагато більше, набагато глибше. Найближчим часом ми побачимо якийсь результат, дуже серйозний”, — зазначив Ступак.

Читайте також: Під Бахмутом російські військові обстріляли “вагнерівців”: найманці ПВК взяли в полон підполковника армії РФ (ВІДЕО)

Прямий ефір