ПВК “Вагнер” поспішно залишає позиції в Бахмуті напередодні контрнаступу ЗСУ, — політексперт

Пригожин і найманці ПВК "Вагнер". Скріншот: concordgroup_official

Пригожин як професійний кримінальник знає, що головна заповідь злодія — це “вчасно змитися”. Тому напередодні контрнаступу Збройних сил України (ЗСУ) поспішно виводить найманців з Бахмута Донецької області. Про це сьогодні, 27 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив політичний експерт, російський соціолог, публіцист Ігор Ейдман.

“Чому він виходить? Я думаю, що він просто як професійний кримінальник і злодій у минулому знає, що головна заповідь злодія — це вчасно змитися, поки не настав великий шухер. Змивається напередодні українського наступу, щоб врятувати для себе, свою приватну армію і використовувати її потім для вирішення своїх внутрішньополітичних завдань. Тому дійсно виходить, до того ж у знущальній формі, продовжуючи стьобати своїх недругів із Міноборони і російської армії загалом”, — сказав він. 

Ейдман також прокоментував численні заяви Пригожина і зазначив, що всі вони підходять для притягнення до відповідальності за статтею про дискредитацію армії Росії.

“Взагалі він наговорив за російськими мірками мінімум на 10 років в’язниці. Чого варте тільки одне те, що він констатував факт, що російська армія під Києвом, я цитую, “обісралася і втекла”. Тобто, з точки зору російського істеблішменту, він поводиться абсолютно некоректно, не за поняттями”, — зазначив спікер.

На його думку, така лінія поведінки Пригожина зумовлена тим, що в Росії його “пресують”, наприклад, позбавили можливості вербувати ув’язнених.

І він іде у “ва-банк” в інформаційному полі та в публічній сфері, намагається завоювати симпатію верхівки російської частини, принаймні її найбільш войовничої частини, а також суспільства. Намагається, як у відомій байці Крилова: жаба намагалася роздутися до розмірів бика і луснула. Ось і він намагається роздутися до такого розміру, щоб його вже не змогли, що називається, з’їсти, що, як я думаю, найближчим часом російське Міноборони та адміністрація президента планують зробити”, — наголосив Ігор Ейдман.

Читайте также: Пригожин усім своїм виглядом демонструє, що його стосунок до війни закінчився — тепер він політик, — Жирнов

Нагадаємо, 25 травня пресслужба засновника ПВК “Вагнер” поширила відеозвернення Пригожина, в якому він заявив про початок виведення своїх підрозділів із Бахмута Донецької області. За його словами, до 1 червня основна частина перебазується в тилові табори й найманцям поставлять нові завдання.

Прямий ефір