Путіну важливо, щоб його меседжі обговорювалися хоча б у кулуарах Глобального саміту миру, — кандидат політичних наук

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Російський диктатор Володимир Путін намагається протидіяти Україні в питанні залучення якомога більшої кількості країн до підтримки української формули миру. Про це сьогодні, 15 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів кандидат політичних наук, засновник ГО “СД Платформа” Богдан Ференс.

На його думку, Путін озвучив свої ультимативні умови для припинення війни, бачачи, що велика кількість країн збирається взяти участь у Глобальному саміті миру. 

“Це тактика, яку застосовує Кремль, бачачи, що справді нам вдається, попри все, мобілізувати не тільки західних партнерів, щоб справді в цих форматах вони брали участь на найвищому рівні. Але також ми працюємо й намагаємося, хоча це не просто, залучати країни іншої географії, так скажімо, глобального Півдня… І тому, звісно, в цьому ключі Кремль намагається робити все для того, щоб нам це вдавалося менше в контексті мобілізації та залучення до нашої позиції бачення завершення російської війни”, — сказав Ференс.

Крім того, за його словами, Путін намагається внести в дискурс свої меседжі.

“Я думаю, Путін, розуміючи, що ключова увага буде протягом цих заходів визначатися контекстом російсько-української війни, він вкидає ці патерни, ці меседжі”, — сказав кандидат політичних наук.

На думку Ференса, російському диктатору потрібно, щоб його бачення завершення розв’язаної Кремлем війни обговорювалося хоча б у кулуарах на полях Глобального саміту миру.

“Росія намагається все-таки протидіяти нашій діяльності в зовнішньому відношенні й також закидає такі елементи для того, щоб альтернативно намагатися цей дискурс змістити”, — сказав він.

Читайте також: Путін вдався до примітивної спроби перехопити інформаційну ініціативу перед самітом у Швейцарії — думка

Нагадаємо, міністр оборони США Ллойд Остін прокоментував заяву Володимира Путіна про те, що для початку мирних переговорів українські війська повинні вийти з українських же територій, зазначивши, що це Путін повинен вивести свої війська з суверенної території України.

Читайте також: Путін використовує ті самі меседжі, що й Гітлер: Зеленський відреагував на заяви російського диктатора

Прямий ефір