Путіна заарештують лише після зміни влади у Росії, — Курносова

Володимир Путін. Скріншот: uatv.ua

Російського диктатора Володимира Путіна заарештують, найімовірніше, лише після зміни влади у Росії. Про це сьогодні, 20 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказала політична аналітикиня та головна редакторка порталу After Еmpire Ольга Курносова.

Вона зазначила, що хоча Путін і навчався на юридичному факультеті Ленінградського державного університету, він був поганим учнем і тому так і не зрозумів, чим відрізняється закон від права.

“І, відповідно, його правова свідомість абсолютно не розвинена. І йому здається, що якщо він не назвав війну війною, то до нього не причепитися і, відповідно, його не можна засудити за воєнні злочини. Але Міжнародний кримінальний суд у Гаазі нам уже показав, що навіть не називаючи війну війною, можна скоювати воєнний злочин і можна за це відповідати”, — зазначила експертка.

Курносова наголосила, що відстань від видачі ордера до реальної лави підсудних не коротка.

“Але перебувати у цьому списку — це просто ганьба. Один із найяскравіших прикладів — це президент Судану, якого вважають винним за трагедію у Дарфурі. Він не відразу опинився, та навіть не опинився в Гаазі, але для того, щоб його заарештували, принаймні вдома, довелося чекати на зміну влади. І я думаю, що в цьому сенсі в Росії Путіна заарештують лише після того, як влада зміниться. І в цьому сенсі це наша спільна мета, спільне завдання — якнайшвидше досягти зміни влади в РФ, щоб можна було всіх воєнних злочинців відправити до суду”, — наголосила головна редакторка порталу After Еmpire.

Читайте також: Візити Путіна до Криму та Маріуполя пов’язані з рішенням Гааги про видачу ордера на його арешт, — військовий оглядач

Прямий ефір