Путін повинен відповісти за все, що зробив із моєю країною, із сусідньою мирною державою і за все, що зробив з Олексієм, — Навальна в Європарламенті

Юлія Навальна. Фото: uatv.ua

Переговори з нинішнім президентом Росії Володимиром Путіним неможливі. Російський диктатор повинен понести відповідальність за всі свої злочини. Про це сьогодні, 28 лютого, під час виступу в Європарламенті у Страсбурзі, заявила вдова російського опозиціонера Олексія Навального Юлія, інформує кореспондент телеканалу FREEДОМ.

“Минулої суботи, 24 лютого, виповнилося два роки відтоді, як Путін розпочав повномасштабну війну проти України. Жорстока і підступна війна. Весь світ кинувся на допомогу Україні. Але минуло два роки. Багато втоми, багато крові, багато розчарувань, а Путін нікуди не подівся. Усе вже використано. Зброя. Гроші. Санкції. Нічого не працює. І найгірше сталося. До війни тут і там усі звикли. Люди починають говорити: нам все одно доведеться домовлятися з Путіним”, — сказала Навальна.

Вона наголосила, що путінський режим убив її чоловіка і продовжив знущання над його рідними.

“Путін убив мого чоловіка Олексія Навального. За його наказом Олексія катували три роки. Його морили голодом у крихітній камері. Відрізаного від зовнішнього світу і позбавленого побачень, телефонних дзвінків і навіть листів. А потім вони вбили його. Навіть після цього вони знущалися над його тілом, знущалися над його матір’ю”, — сказала Юлія Навальна.

Дружина опозиціонера акцентувала, що Путін має понести відповідальність за всі злочини — як проти України, так і проти Росії.

“Путін має відповісти за те, що він зробив із моєю країною. Путін має відповісти за те, що він зробив із сусідньою мирною країною. І Путін має відповісти за все, що він зробив з Олексієм”, — резюмувала Навальна.

Читайте також: Попри тиск влади, сім’я Навального проведе його поховання — подробиці від Пелевіної

Нагадаємо, матері померлого у в’язниці російського опозиціонера Олексія Навального Людмилі віддали тіло сина. Незадовго до цього рішення російські тюремники поставили ультиматум матері Навального — або вона погодиться на таємний похорон, або його поховають просто в колонії.

Читайте також: Дружина, яка не хотіла бути політикинею: чи зможе Юлія Навальна стати лідеркою російської опозиції — думки

Прямий ефір