Пригожин посварився з Кремлем, “Вагнер” “відповзає” до Африки — думка Романової

Ольга Романова. Фото: Facebook/ Ooo.Romanova

Відбувся стрімкий захід зірки Пригожина, оскільки він посварився з адміністрацією президента та оточенням Путіна. Про це заявила сьогодні, 17 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ директорка фонду “Русь сидящая” Ольга Романова.

“Стався стрімкий захід зірки Євгена Пригожина. Був стрімкий зліт і тепер стрімкий захід. Він з усіма посварився. Він посварився з адміністрацією президента. Він посварився з уже впливовим путінським оточенням. Наприклад, у головних ворогах — брати Ковальчуки. В одного з них генеральним директором холдингу працює подруга Путіна Аліна Кабаєва. А інший тільки-но увійшов до Ради безпеки РФ”, — каже Романова.

Тепер приватна військова компанія (ПВК) “Вагнер” Євгена Пригожина залишилася без оснащення. Він просить його у Міноборони РФ, але їм не можуть цього надати, адже ПВК у РФ незаконні.

“Приватні військові компанії у Росії заборонені законом. Як же Міністерство оборони даватиме банді снаряди, патрони. А з іншого боку, ви ж приватні військові компанії. Що означає “дайте”? Підіть і купіть, ви ж приватник, пане Пригожине. З якого дива вам Міністерство оборони щось зобов’язане давати?” — зазначила Романова.

Вона вважає, що пригожинська армія “відповзе” до Африки.

“Гадаю, що ПВК відповзе на свої позиції в Африці, Центральноафриканській республіці, Малі та Сирії, де все-таки ПВК представляє інтереси особисто Путіна. Тому поки там є інтерес Путіна — там буде Пригожин. Я не думаю, що він його прибере зовсім, тому що диктатору потрібні африканські алмази”, — каже Романова.

Гостя ефіру також зазначила, що по всій Росії сьогодні виявляють поховання вагнерівців. І тим, кого поховали, ще пощастило, адже тіла часто просто кидають на полі бою.

Читайте також: ПВК “Вагнер”: справжні цілі керівника армії російських найманців

Прямий ефір