Президент Польщі прибув у Китай — мета візиту

Анджей Дуда. Фото: @prezydentpl

Ситуацію з безпекою у Східній Європі обговорять сьогодні, 23 червня, президент Польщі Анджей Дуда та лідер Китаю Сі Цзіньпін. Крім іншого, лідери держав обговорять питання економіки та торгівлі, а також — повномасштабну агресію Росії проти України, інформує FREEДОМ.

Польський глава прибув до Пекіна з робочим візитом, який триватиме три дні — до 26 червня. Перед вильотом в аеропорту Анджей Дуда розповів журналістам про мету поїздки.

“Зараз триває війна проти України. Але ми також маємо гібридну атаку з боку Білорусі на польському кордоні, де білоруська влада протягом останніх трьох років постійно штовхає до нас мігрантів, змушуючи їх намагатися нелегально перетнути кордон”, — зазначив він.

За його словами, не секрет, що вплив Китаю на Росію, безумовно, величезний.

“Росія сьогодні є агресором в Україні. І це те, що я хотів би обговорити з президентом Сі Цзіньпіном. Представити йому наш погляд на це питання, на мою думку, є надзвичайно важливим”, — наголосив польський лідер.

Свою поїздку до Китаю Анджей Дуда розпочав із візиту до посольства Республіки Польща в Пекіні. Там президент наголосив на важливості побудови польсько-китайських відносин.

“Не дивлячись на всі труднощі, вітри, які дмуть на політичному просторі світу, а вони дмуть постійно, але відносини між Польщею та Китаєм завжди були позитивними. І такими залишаються. Я радий цьому. У мене є внутрішнє переконання, що цей баланс між Сходом і Заходом і перетин наших доріг мають і далі використовуватися для побудови наших тісних міжнародних відносин”, — із заяви Анджея Дуди.

Читайте також: Контраст зовнішньої політики України та Росії — думки експертів і глядачів FREEДОМ

Прямий ефір