Подоляк: Переговори у політико-дипломатичній частині – на паузі. Перспектив їх відновлення небагато

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю “Лівому берегу” заявив, що перемовини України з країною-агресором РФ наразі зупинено у політико-дипломатичній частині, вони тривають лише стосовно  гуманітарних питань.

“Пропаганда – інструмент впливу політичної еліти на суспільство. У Росії пропаганда набагато сильніше впливає на політичну еліту. Вони обожнюють свою пропаганду, живуть у створеній реальності й тому неадекватно сприймають те, що відбувається у світі сьогодні”, – пояснив радник голови ОПУ.

Росіяни, за словами Михайла Подоляка, справді  вважають, що “звільняють міста України, руйнуючи їх у нуль та вбиваючи при цьому тисячу людей”.

“Вони щиро вважають це правильними діями. І тому, коли приходять на переговорний процес, безумовно, не можуть спілкуватися з адекватними людьми. Тому що переговори – це коли ти даєш позицію, аргументуєш, об’єктивуючи її. А якщо навпроти тебе сидить людина, яка живе в ілюзії, то вона просто не може зрозуміти твої слова. А ти не можеш пояснити людині, яка трохи схиблена до шизофренічного стану, об’єктивні наслідки її дій”, – додав він.

Радник голови ОПУ вважає, що в РФ почнуть адекватніше оцінювати ситуацію після великих воєнних поразок, а також набуття чинності повного обсягу санкційного тиску. При цьому рішення про переговорний інструмент ухвалюватиме президент України Володимир Зеленський.

“Це буде рішення Верховного головнокомандувача, з огляду на оперативну ситуацію на день, коли він ухвалюватиме таке рішення”, – наголосив Подоляк.

Нагадаємо, президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн розказала, лідери Європейського союзу на саміті у Брюсселі 30 травня погодили нафтове ембарго для країни-агресора РФ у рамках шостого пакета санкцій.

Війна в Україні завдала шкоди екології: основні проблеми

Соляний дефіцит: чим замінити продукт, що зник з полиць магазинів

Читайте також: Народний депутат України, голова комітету Верховної Ради з питань прав людей, деокупації та реінтеграції Дмитро Лубінець в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA пояснив, Сєверодонецьк потрібен росіянам для політичної перемоги, а Лиман – для військової

Прямий ефір