Північ, південь та схід України під ударом ворожих безпілотників: як відбивали напад

БпЛА "Шахед". Колаж: gettyimages.com

В ніч на сьогодні, 11 жовтня, російські війська атакували Україну 78 ударними БпЛА “Шахед”, “Гербера” та безпілотниками інших типів із напрямків Орел, Міллерово, Курськ (РФ), Чауда (ТОТ Криму). Про це повідомили в Командуванні Повітряними силами ЗСУ, інформує FREEДOM.

Понад 40 із запущених ворожих безпілотників — “Шахеди”.

Повітряний напад відбивали підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) і безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони України.

“За попередніми даними, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 54 ворожі БпЛА типу Shahed, “Гербера” і дрони інших типів на півночі, півдні та сході країни”, — повідомили у ПС ЗСУ.

Зафіксовано влучання 21 ударного безпілотника на шести локаціях.

“Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Дотримуйтесь правил безпеки”, — акцентували в Командуванні Повітряними силами ЗСУ.

Читайте також: Є жертви і поранені, виникли масштабні пожежі: РФ атакувала Одесу, Чугуїв і Чернігівщину (ФОТО)

Нагадаємо, у Європейському Союзі засудили чергову масовану атаку Росії, головною ціллю якої знову була українська енергетика.

Прямий ефір