Після паузи росіяни відновили наступ майже по всій лінії фронту: про ситуацію повідомив Генштаб ЗСУ

Українські воїни. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На фронті протягом минулої доби відбулося 226 бойових зіткнень. Російські війська після нетривалої паузи наростили інтенсивність атак майже по всім напрямках. Найважчі бої відбуваються довкола Покровська, Лимана та Костянтинівки у Донецькій області. Про це сьогодні, 2 грудня, повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДOM.

На Північно-Слобожанському та Курському напрямках зафіксовано три бої. Противник завдав по позиціях українських сил чотири авіаційних удари та здійснив 116 обстрілів, зокрема три — із реактивних систем залпового вогню.  

Водночас на Південно-Слобожанському напрямку війська РФ 14 разів проводили атаки в районах Вовчанська, Ізбицького, Синельникового, Обухівки та Нововасилівки.  

Дев’ять разів окупанти штурмували на Куп’янському напрямку поблизу Піщаного, Петропавлівки, Глушківки, Шийківки та Новоплатонівки.  

На Лиманському напрямку росармія атакувала 21 раз, намагаючись вклинитися в оборону ЗСУ в районах Дружелюбівки, Твердохлібового, Карпівки, Середнього, Шандриголового, Новоселівки, Дробишевого, Ставків та Зарічного.  

У районах Ямполя, Платонівки, Діброви, Федорівки та Серебрянки на Слов’янському напрямку Сили оборони України зупинили вісім наступальних дій загарбників.  

На Краматорському напрямку ворог чотири рази атакував у районах Пазеного, Миколаївки та Ступочок.  

Крім того, на Костянтинівському напрямку українські воїни відбили 22 атаки у районах Олександро-Шультиного, Плещіївки, Русиного Яру, Софіївки, Щербинівки, Іванівки та у бік населених пунктів Миколайпілля, Костянтинівка й Бересток.  

На Покровському напрямку підрозділи ЗСУ зупинили 72 штурмові дії агресора у районах Нового Шахового, Дорожнього, Никанорівки, Білицького, Шахового, Родинського, Мирнограда, Новоекономічного, Рівного, Покровська, Звірового, Котлиного, Удачного, Молодецького, Новопідгороднього, Філії та у бік населеного пункту Гришине.  

Ще 22 російські атаки відбили Сили оборони на Олександрівському напрямку в районах Олександрограда, Соснівки, Вербового, Вишневого, Єгорівки, Привільного, Зеленого Гаю, Ялти, Красногірського, Павлівки та Рибного.  

Спроби російських окупаційних військ просунутися на Гуляйпільському напрямку протягом доби були марними. Тут українські захисники зупинили 18 атак в районах Затишшя, Нового Запоріжжя, Зеленого Гаю, Варварівки, Привільного та Гуляйполя.  

На Оріхівському напрямку ворог не проводив наступальних дій.  

Поблизу Антонівки на Придніпровському напрямку було відбито дві російські атаки.

Читайте також: Заплутався, цілеспрямовано бреше або вірить у казки свого генштабу: чому Путін заявляє про перемоги, яких немає (ВІДЕО)

Як повідомлялося, Сили оборони України за минулу добу ліквідували на фронті 1 110 російських окупантів, а також знищили 60 одиниць ворожої техніки. Крім того, противник втратив 14 артсистем і пів сотні безпілотників. 

Прямий ефір