Збільшення довіри населення до правоохоронців, створення безпечного середовища, покращення технічного забезпечення, цифровізація та розвиток сервісів і залучення МВС до антикорупційної реформи – це головні напрями подальшого розвитку Міністерства внутрішніх справ.
Про це повідомляє UA з посиланням на Департамент комунікації МВС.
Очільник правоохоронного відомства Денис Монастирський розповів про напрями під час зустрічі з послами країн Великої сімки (G7).
“Міністерство внутрішніх справ зосередить свої зусилля на п’яти напрямах роботи. Що стосується збільшення довіри населення, то акцентуємо увагу на наступних проєктах – поліцейський офіцер громади, бодікамери для всього особового складу патрульної поліції, контроль за дотриманням прав людини “Сustody Records”, безпечне дитинство та протидія домашньому насильству”, – сказав Денис Монастирський.
Він пояснив, що напрям зі створення безпечного середовища стосуватиметься безпеки на дорогах, роботи автомобілів “Фантом”, Системи аеромедичного простору, створення європейського хаба пожежної безпеки та роботи добровільних пожежних дружин. Велику увагу МВС також зосереджує на оновленні матеріально-технічної бази.
“Наступні декілька років маємо за амбітну мету суттєво удосконалити та оновити забезпечення наших підрозділів. У 2021-2023 роках має бути повністю обладнаний інтелектуальний кордон з Росією, Білоруссю та Молдовою. Реформування та удосконалення потребує Морська охорона. Наразі модернізуються пости технічного спостереження на узбережжі Азовського та Чорного морів. Розпочато процедуру закупівлі 2 комплектів стаціонарних радіолокаційних комплексів висвітлення надводної обстановки”, – розповів очільник правоохоронного відомства.
За словами Монастирського, МВС має стійку тенденцію спрощення процедур надання послуг сервісними центрами. На черзі подальша мінімізація людського фактора в прийнятті рішень та максимальна цифровізація послуг.
Міністр внутрішніх справ зазначив, що одним з ключових принципів діяльності нової команди є викорінення корупції в системі міністерства.
До слова, в Україні з 1 до 31 жовтня триває Місяць кібербезпеки, мета якого – поліпшити знання громадян про кібергігієну і сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі. Зокрема, в українських вузах вже минув День кібербезпеки.
Читайте також: Прикордонники провели навчання у Чернігівській області (ФОТО, ВІДЕО)