Переобрання Путіна означає продовження війни без зрозумілих перспектив і цілей, — політтехнолог

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Напруга в російських елітах продовжуватиме зростати. Таку думку сьогодні, 12 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політтехнолог, політолог Тарас Загородній, коментуючи ефект інтерв’ю президента РФ Володимира Путіна Такеру Карлсону на внутрішньоросійську аудиторію.

“Усім стає зрозуміло, що переобрання Путіна означає продовження війни без зрозумілих будь-яких перспектив і без зрозумілих цілей. Щоб що? Зрозуміло, що це більше посилить напругу не в народі, який Путін контролює, тому що, якби вони розуміли, що немає проблем, вони б уже давно провели мобілізацію більш масштабну. Йдеться про еліти”, — сказав він.

За словами політолога, російські еліти розуміють, що обрати Путіна — це війна до кінця його правління, але незрозуміло з якою перспективою.

“Навіщо вони крали стільки грошей, щоб не витратити їх на Заході? Тому що будь-який капітал, особливо новий, вимагає визнання на Заході, доступ до їхньої медицини, щоб жили діти, коханки, дружини тощо. Хороша новина для України в тому, що напруга в елітах зростатиме в будь-якому разі”, — уточнив Загородній.

Читайте також: Росія розгортає військову промисловість, з’являються інтересанти продовжувати війну нескінченно, — політтехнолог

Нагадаємо, рекрут-доброволець легіону “Свобода Росії” Олексій Барановський заявив, що російська влада має намір заманити росіян на вибори президента в березні лотереями, вікторинами та іншими заходами, які не мають жодного стосунку до політики. Таким чином, Кремль намагається підстрахуватися, побоюючись недостатньої активності виборців.

Прямий ефір