Росія розгортає військову промисловість, з’являються інтересанти продовжувати війну нескінченно, — політтехнолог

Тарас Загородній. Скріншот: uatv.ua

У Європі не зовсім почули те, що хотів сказати президент РФ Володимир Путін в інтерв’ю Такеру Карлсону, що його “ні” завжди означає “так”, що він готується до великої війни. Таку думку сьогодні, 12 лютого, в ефірі телеканала FREEДОМ висловив політтехнолог, політолог Тарас Загородній.

За його словами, частина європейців виступають проти надання допомоги Україні, ці настрої активно підтримуються Росією.

“Я думаю, що таких людей від 10 до 20%. На цьому активно грають крайні ліві та крайні праві, особливо в Німеччині. Тому в цьому випадку воно є, але в еліт уже є розуміння логіки подій. Тобто, якщо зараз Росія розгортає свою військову промисловість, і вона розкочегарюється, то там з’являються інтересанти щодо того, щоб продовжувати війну нескінченно. Це стосується насамперед Західної Європи, Німеччини”, — сказав Загородній.

У Східній Європі, зазначив політолог, особливо країнам Балтії, нічого пояснювати не треба, вони все прекрасно розуміють і так.

“Упевнений, що там відсоток населення, яке має якісь ілюзії щодо Путіна, дуже мізерний. Тому в цьому випадку, я думаю, що все-таки країни НАТО в Західній Європі розуміють, що агресія проти країн НАТО неминуча тому, що є інтересанти в цій агресії. Це, зокрема, Китай, який хоче показати нездатність США захищати своїх союзників, зруйнувавши тим самим НАТО, а як ударний кулак використовуватиметься Росія”, — каже Тарас Загородній.

Читайте також: Небезпечна брехня, божевільна пропаганда геноциду, абсурдна історія — як світ відреагував на інтерв’ю Путіна Карлсону (ВІДЕО)

Нагадаємо, скандальний американський журналіст і телеведучий Такер Карлсон взяв інтерв’ю у президента РФ Володимира Путіна під час візиту до Москви. Це перше приватне інтерв’ю Путіна із західним журналістом від моменту повномасштабного вторгнення Росії до України. Карлсон опублікував цей діалог у ніч проти 9 лютого в соцмережі X. У двогодинній бесіді Путін укотре повторив брехню і фейки, які продукував протягом останніх років, — про історичні взаємини Росії та України, про погрози Росії з боку Заходу, про причини розв’язаної ним повномасштабної війни тощо.

Карлсона часто називають “американським Соловйовим” через його проросійську пропагандистську риторику. Він від 2016 року був ведучим програми Tucker Carlson Tonight на телеканалі Fox News, але 2023 року після низки позовів американців на адресу телекомпанії був звільнений. Після цього Карлсон запустив власне шоу в соцмережі X (колишній Twitter).

Прямий ефір