Партнери України не розглядають жодного “Мінська-3” — Мезенцева

Усі партнери України вважають, що вона має здобути перемогу у війні з Росією. Про це заявила народна депутатка України (фракція “Слуга народу”) Марія Мезенцева.

“Поки що наші партнери не пропонують жодного “Мінська-3″. Усі дуже чітко заявляють про те, що Україна має перемогти. Перший крок — це припинення вогню з виведенням російських військ. Усі розуміють, що кількість ракет випустили величезну, і вони (російський уряд, — ред.) не шкодують своє населення, так само, як поводилася радянська армія у Другій світовій війні”, — сказала народна депутатка.

Марія Мезенцева звернула увагу, що у РФ є прив’язка до століття створення СРСР.

“Цікава дата у 2022 році в грудні, до якої точно готується Путін і будує свої божевільні плани: вносить, напевно, поправку в закон нещодавній про те, як, можливо, землі російські збиратиме по всій Європі. Ну, вдачі йому в цьому. Ми точно залишаємося з позицією та розумінням наших партнерів, що наша перемога та наша стабільність — це стабільність великого континенту, на якому мешкають пів мільярда людей, це географія найпотужніших економік світу”, — зазначила вона.

За словами народної депутатки, Україну підтримує не лише Європа, але й Північна Америка, Японія, “Велика сімка”.

“Ми намагаємося себе захистити й довести, що ми — окрема незалежна держава, яка має право на існування. Ми зараз насправді рятуємо Європу, яка застрягла якимось чином у своїх бюрократичних процесах”, — заявила Мезенцева.

Вона вважає, що важливо продовжувати привозити партнерів України до країни, бо вони не зможуть у сонячному Лугано відчути біль від щоденного обстрілу українських міст. І вони згодні їхати.

Читайте також:

НАТО — біля кордонів Росії: політики розповіли, як Кремль переграв сам себе

Про неминучий розпад РФ говорять російські аналітики та міжнародні експерти — варіанти

Дозвіл на виїзд чоловіків із областей – Зеленський прокоментував рішення Генштабу

Прямий ефір