Організація “Пласт” передала Раді Вифлеємський вогонь миру

Фото Укрінформ

Представники організації скаутів “Пласт” передали керівництву Верховної Ради Вифлеємський вогонь миру.

Про це повідомляє UA із посиланням на пленарне засідання парламенту.

“Наприкінці кожного року вже за доброю традицією українські пластуни передають Верховній Раді України Вифлеємський вогонь миру для нагадування про важливість миру, добра, любові та єднання”, – оголосив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та запросив українських пластунів до зали засідань.

Вифлеємський вогонь винесли прямо до сесійної зали. Представниця скаутської організації виступила з трибуни парламенту і запевнила, що Вифлеємський вогонь також має нагадувати громадянам України про те, що на українській землі обов’язково запанує мир, а захисники та захисниці повернуться додому святкувати Різдво у сімейному колі.

“Це не просто полум’я, яке щороку запалюють на місці народження Ісуса Христа. Це насамперед символ миру, добра і злагоди, любові до миру та людей. Це символ надії, який підтримує нас у цю саму темну пору року. Знак, що темрява не продовжуватиметься вічно і обов’язково настане світло”, – зазначила вона.

Нагадаємо, кримськотатарський орнамент “орьнек” (Örnek) та знання про нього офіційно внесли до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Читайте також: Будівлю КМДА підсвітять кримськотатарським орнаментом “орьнек”

Прямий ефір