Ордер на арешт Путіна є сигналом оточенню російського президента — думка

Москва. Ілюстративне фото: apostrophe.ua

Крім того, що ордер на арешт російського президента Володимира Путіна має юридичний бік питання, він ще є сигналом оточенню глави РФ. Таку думку сьогодні, 20 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політолог-міжнародник Антон Кучухідзе.

За його словами, крім ізоляції, всі прекрасно розуміють, що російський президент — особливо невиїзний після всього того, що він накоїв.

“Але це сигнал внутрішнім політичним кремлівським вежам, усім незадоволеним силовикам, незадоволеним олігархам, усім незадоволеним у Російській Федерації, які хочуть якось вплинути на процес. Тобто це сигнал на те, що ваш лідер — токсичний”, — сказав Кучухідзе.

Він зазначив, що оточення Путіна змушують замислитися про наслідки та зміну ситуації в країні.

“Тобто ось ви там велика група людей, які так чи інакше формуєте істеблішмент, у вас лідер токсичний. Хочете самі такими стати? Ми вам це забезпечимо. Хочете змінити ситуацію насправді? Ви знаєте, хто у вас токсичний і кого потрібно політично позбуватися. Тому це така складна, довга гра не тільки на те, щоб, грубо кажучи, спіймати його десь в одній зі 123 країн, які визнає Римський статут, а це безпосередньо також сигнал внутрішньополітичним силам, які все-таки хочуть його усунути від влади”, — вважає політолог.

Читайте також: Візити Путіна до Криму і Маріуполя пов’язані з рішенням Гааги про видачу ордера на його арешт, — військовий оглядач

Прямий ефір