Орбан ще в молоді роки був завербований радянськими спецслужбами, — Піонтковський

Андрій Піонтковський. Фото: delfi.lt

Усі заяви прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана марні, адже всі знають, що він ще в молоді роки був завербований радянськими спецслужбами й тому зараз підтримує політику президента РФ Володимира Путіна. Таку думку сьогодні, 26 жовтня, в ефірі FREEДОМ висловив журналіст, політичний діяч Андрій Піонтковський.

Він вважає, що поведінка Орбана ображає пам’ять героїв збройного повстання в Угорщині проти сталінського режиму в жовтні-листопаді 1956 року, яке придушили радянські війська.

“Існування такого мерзотника, як Орбан, на посаді прем’єр-міністра ображає пам’ять героїв угорського повстання. У Європейського Союзу є певні важелі. Не відразу виключення з Європейського Союзу. Угорщина продовжує користуватися величезними фінансовими субсидіями Брюсселя (Бельгія)”, — зазначив Піонтковський.

Експерт наголосив, що про те, що Орбан був завербований радянськими спецслужбами, добре відомо, і це підтверджується активною взаємодією з Путіним.

“Походження ось цього путінізму — Орбан ще в молоді роки був завербований радянськими спецслужбами за допомогою російсько-українського бандита Семена Могилевича (російський і український учасник організованих злочинних спільнот, — ред.), який платив йому великі гроші. Про нього все дуже добре відомо”, — резюмував він.

Читайте також: Коли Угорщина не зможе мати блокувального голосу в ЄС, тоді Путіну вона стане непотрібною, — Буряченко

Прямий ефір