Обстріли, пожежі та евакуація — що відбувається на Миколаївщині

Фото: Facebook/ДСНС

Прошлая ночь в Николаеве сопровождалась взрывам и сиренами. За сутки в регионе произошло пять пожаров вследствие боевых действий. Об этом сегодня, 6 июня, сообщила журналистка Анастасия Жук в эфире марафона “FreeДОМ” на телеканале UA.

Минула ніч у Миколаєві супроводжувалася вибухами та сиренами. За добу у регіоні сталося п’ять пожеж внаслідок бойових дій. Про це сьогодні, 6 червня, повідомила журналістка Анастасія Жук в ефірі марафона “FreeДОМ” на телеканалі UA

Вчора в Очакові сталося три пожежі через обстріл окупантів.

Сьогодні зранку в Миколаєві відкриваються магазини, аптеки та навіть кафе. Але ввечері, близько 16:00, місто стає майже порожнім.

Деякі місцеві жителі при цьому діляться, що виїжджати не хочуть і залишатимуться вдома. Інші — замислюються про виїзд через загрозу життю.

“Страшно, обстріли. Але ж хтось повинен залишатися. Годувати собак, допомагати людям”, — говорить місцева жителька.

Також журналістка зазначила, що багато людей не їдуть не тому, що не хочуть, а тому, що не знають куди. У багатьох є будинки за містом, у селах. Але там зараз ще небезпечніше.

У Миколаєві та області постійно працюють журналісти, навіть під час комендантської години. Адже війна в Україні на порядку денному як місцевих ЗМІ, так і міжнародних.

Читайте також:

ЗСУ перейшли в контрнаступ на Херсонщині — репортаж із південної лінії фронту

Зеленський розповів про поїздку в Лисичанськ та Соледар

Росіяни привозять до Маріуполя мінімум продуктів та води. Ситуація у місті

Як ховають людей у прифронтовому Лисичанську. Реалії

Прямий ефір