Обмеження волі на 8 місяців: у Судаку винесли вирок Ільверу Аметову

Фото Telegram Людмила Денісова

Окупаційна влада засудила громадянина України, кримського татарина Ільвера Аметова до 8 місяців обмеження свободи за нібито “незаконне придбання та зберігання зброї”. Щомісяця він має з’являтися до “місцевого відділу поліції”, не виїжджати за межі Судака. Також йому заборонено залишати помешкання вночі.

Про це в Telegram пише Уповноважена Вверховної Ради із прав людини Людмила Денісова, інформує UA.

Вирок ухвалив так званий “Судакський міський суд” в окупованому Криму.

Денісова повідомила, що рішення “суду” є ще одним прикладом переслідування за участь у Меджлісі, оскільки до окупації Ільвер Аметов був членом представницького органу кримськотатарського народу.

“Під час обшуку у вересні 2019 року з його домашнього музею було вилучено старовинні експонати зброї, які він колекціонував понад 20 років. Антикварні предмети є частиною культурної спадщини кримськотатарського народу”, – пише омбудсмен.

Людмила Денісова закликає міжнародну спільноту застосувати всі наявні важелі впливу на державу-агресора, щоб змусити Росію припинити порушувати прав людини і основоположних свобод, зокрема незаконне переслідування громадян України та притягнення їх до відповідальності за злочини, які вони не скоювали.

Раніше керівниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник розповіла про експертну мережу “Кримської платформи”.

Читайте також: Захист кримчан: “Официальный разговор” з Антоном Кориневичем про допомогу жителям окупованого півострова (ВІДЕО)

Прямий ефір