Новий напівГУЛАГ, “закручування гайок” й мобілізація: прогноз для РФ після виборів дав Сідельников

Андрій Сидельников. Фото: facebook.com

Після так званих президентських виборів у Російській Федерації почнеться “закручування гайок”, повномасштабна мобілізація та набір ув’язнених на підприємства військово-промислового комплексу. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський політик і лідер руху “Говорите громче!” Андрій Сидельников.

Нинішню активність російської окупаційної армії на фронті він пов’язує не стільки з виборами, скільки з бажанням РФ захопити якомога більше територій України, щоб, як планує Кремль, надалі вийти на переговори.

“Ми бачимо, як риторика представників Російської Федерації останніми тижнями говорить про те, що потрібен статус-кво”, — сказав Сидельников.

Політик переконаний, що з РФ вести переговори ніхто не буде, оскільки до країни-агресора більше немає довіри.

“Тому що які б домовленості гіпотетично не були б узгоджені, російська сторона у 100%-му варіанті просто кине й просто буде використовувати свій бік”, — сказав Сидельников.

Він прогнозує, що після президентських виборів 17 березня в Росії почнеться повномасштабна мобілізація, тому що нинішніх ресурсів не вистачить для продовження військових дій.

“І якраз із цим буде пов’язане й нове “закручування гайок”, й набір, скажімо так, ув’язнених на роботу у військово-промисловому комплексі. Тому що ті обсяги, які надходять, замовлення від Міністерства оборони, на сьогодні вони нездійсненні навіть для тризмінного робочого дня. Працювати в такій кількості немає можливості, і люди не особливо хочуть. Тому в нас, грубо кажучи, можна сказати, новий напівГУЛАГ, нова мобілізація, і, відповідно, ніби репресії до інодумців — це все після 17 березня буде запущено політичним керівництвом Росії”, — сказав політик.

Сидельников переконаний, що Захід має проявити волю і запровадити повне економічне, політичне і культурне ембарго РФ до моменту капітуляції країни-агресора.

Читайте також: До “виборів” Путіна відкрито проводити мобілізацію в Росії не будуть — думка

Нагадаємо, Сидельников вважає, що точкою для російських громадян може стати досягнення позначки в 500 тис. убитих солдатів, що може спровокувати незворотні процеси для режиму.

Прямий ефір