До “виборів” Путіна відкрито проводити мобілізацію в Росії не будуть — думка

Мобілізація в РФ. Ілюстративне фото: news.liga.net

Поки ситуація не сприяє різкому нарощуванню чисельності російських військ в Україні. Для цього необхідно проводити мобілізацію. Однак до виборів президента РФ у березні цього робити не будуть. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ озвучив військовий оглядач Денис Попович сьогодні, 31 січня.

“Для того, щоб різко збільшити свою присутність в Україні, наростити кількість військ, росіянам потрібно провести відкриту часткову мобілізацію, яку вони проводили раніше. Зараз вони цього не роблять. Очевидно, це пов’язано з виборами президента. Не проводять, щоби не погіршувати соціально-політичну ситуацію в Росії”, — зазначив Попович.

Темпи поповнення військ РФ зараз, за словами оглядача, зумовлені темпами підписання контрактів. Ці цифри відомі: приблизно 15-20, до 30 тис. осіб на місяць.

“Цього окупантам вистачає для того, щоб поповнити ті втрати, які вони несуть на фронті щомісяця. Ми ж бачимо, згідно зі зведеннями Генерального штабу ЗСУ, росіяни втрачають близько 1 тис. військових щодня. На місяць якраз і виходить 25-30 тис. осіб. Ці втрати вони поповнюють шляхом проведення масових заходів. Поки що ситуація не сприяє різкому нарощуванню чисельності російських військ на території України. Для цього потрібна буде мобілізація, яка дозволила б різко збільшити чисельність військ армії РФ”, — сказав Попович.

Читайте також: У Росії використовують три способи заміни часткової мобілізації — подробиці від Снєгирьова

Нагадаємо, політик, лідер міжнародного руху “Говорите громче!” Андрій Сидельников вважає, що точкою для російських громадян може стати досягнення позначки в 500 тис. убитих солдатів, що може спровокувати незворотні процеси для режиму.

Прямий ефір