Ніхто з нас не хотів би жити у світі, де переважає Путін, — Остін під час засідання “Рамштайну”

Ллойд Остін. Скріншот: defense.gov

Глава Пентагону Ллойд Остін сьогодні, 13 червня, відкрив 23-тє засідання Контактної групи з питань оборони України. Після кількох онлайн-зустрічей учасники Контактної групи приїхали до Брюсселя, де цими днями відбудеться зустріч міністрів оборони НАТО, інформує FREEДОМ.

Як повідомили в Пентагоні, в межах “Рамштайну” союзники України обговорять подальшу підтримку з боку міжнародної спільноти, щоб забезпечити український народ засобами, необхідними для захисту своєї суверенної території.

“Кремль продовжує посилювати бомбардування українських міст і мирних жителів. І Україні терміново потрібні додаткові можливості протиповітряної оборони для захисту свого неба. Ніхто з нас не хотів би жити у світі, де переважає Путін. Ми всі жили б у небезпечному світі, якби тирани вважали, що вони можуть розтоптати кордони та залякати своїх сусідів. Нам належить багато чого зробити, але я впевнений, що ця коаліція продовжить приймати цей виклик”, — заявив міністр оборони США Ллойд Остін.

Він зауважив, що з моменту створення Контактна група виділила для оборони України допомогу на суму понад 98 млрд доларів.

Читайте також: На саміті НАТО обговорюватимуть три аспекти підтримки України, але про вступ не йдеться, — Бауер

Нагадаємо, очільник Міноборони України Рустем Умєров та його американський колега Ллойд Остін в межах засідання у форматі “Рамштайн” 13 червня детально обговорили оборонні потреби України.

Прямий ефір