Ніхто інший у світі не застосовує зброю проти зла ефективніше, ніж українці, — Зеленський у зверненні наприкінці 460-ої доби війни

Володимир Зеленський. Скриншот: uatv.ua

Кілька російських терористичних атак за добу: Shahed, крилаті ракети, балістичні, керовані авіабомби. Більшість Shahed і ракет збито, але кожна така терористична атака повертає Україну та весь світ до очевидного висновку: Росія хоче пройти до кінця шляхом зла, тобто до своєї поразки, бо у зла не буває й не може бути іншого кінця, окрім поразки. Про це сьогодні, 29 травня, під час звернення наприкінці 460-ої доби війни заявив президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

“Світ повинен бачити, що терор програє. Коли Patriot в руках українців забезпечують стовідсоткове збиття будь-яких російських ракет, терор програє. Коли світ збільшує тиск на Росію, зокрема санкційний, коли ізоляція терориста зростає, коли будь-якої близькості з Москвою соромляться її колишні партнери, терор програє. І, звичайно, немає більшого приниження для держави-терориста, ніж успіхи наших воїнів. Власне, нашими успіхами, нашим тиском, нашими Patriot ми маємо і будемо й надалі відповідати Росії на всі прояви її зла. І ми знищимо це зло. Ніхто інший у світі не застосовує зброю проти зла ефективніше, ніж українці”, — наголосив він.

 Зеленський розповів про чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача.

“Доповіді дуже конкретні. Постачання нових систем ППО й ракет до них, відповідні домовленості з партнерами. Доповідали на Ставці, як і завжди, головком та командувачі оперативних напрямків. Не тільки забезпечення боєприпасами, не тільки підготовка нових бригад, не тільки наша тактика, але й терміни. Це те, що максимально важливо. Терміни щодо того, як ми будемо рухатися”, — зазначив президент.

Також він провів нараду з міжнародниками.

“Готуємо нові спільні з партнерами кроки для посилення нашого захисту і для наших активних дій. Немає й не буде альтернативи повному звільненню нашої землі”, — сказав глава держави.

Володимир Зеленський подякував Данії за рішення збільшити фінансування данського Фонду підтримки нашої держави на суму понад 3 млрд дол. США.

“Тепер загальна сума оборонної допомоги від Данії сягне більш ніж 4,7 млрд дол.”, — уточнив він. 

Під час розмови з прем’єр-міністром Камбоджі Хун Сеном президент України подякував йому за принципову підтримку міжнародних правил і запросив Камбоджу приєднатися до спільних зусиль із різними країнами світу в реалізації української формули миру.

“Це спільне глобальне завдання — не дати Росії зробити терор чимось звичним для світу, коли й хтось інший захворіє на це зло”, — заявив Зеленський.

Крім того, він провів розмову з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та привітав президента Туреччини Ердогана з перемогою на виборах.

Читайте також: Україна проводить дипломатичний наступ — розбір політолога

Нагадаємо, 28 травня у Туречиині відбувся другий тур президентських виборів. Ердоган проголосував на виборах, а також спілкувався з виборцями та роздавав подарунки і гроші.

Прямий ефір