Негода знищила російські фортифікаційні споруди на пляжах Криму — подробиці від Братчука

Сергій Братчук. Скріншот: uatv.ua

Російські фортифікаційні споруди на пляжах у тимчасово окупованому Криму змило водою. Про це сьогодні, 27 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук.

“Пляжі були закриті вже багато років. І якраз на тій території, на тих локаціях, де була присутня ще до вчорашнього ранку, напевно, фортифікація певним чином. Сьогодні її немає. Вірніше, зникла вона ще вчора”, — сказав він.

Братчук зазначив, що тепер на росіян чекає робота над відновленням зруйнованих негодою фортифікаційних споруд, що не обійдеться без корупції.

“У будь-якому разі ті фортифікаційні споруди, які на Південному березі Криму збудовані, ви бачите, що вони не є перепоною для погоди, тим паче вони не будуть перепоною в разі потреби для Збройних сил України. Процес демілітаризації Криму навіть у негоду триває. Партизани працюють, працює підпілля, й координати військових частин, об’єктів військових для того, щоб завдавати по них ударів, вони відомі, й з’являтиметься додаткова інформація зокрема. Тому потихеньку йдемо до того, що маємо зробити найголовніше в нашому житті, напевно, — звільнити український Крим. Там теж дійсно негода. Але це якраз той випадок, коли, ну, чесно скажу, не сумуємо. Нехай змиває всі окопи, змиває всі військові частини”, — сказав речник Української добровольчої армії “Південь”.

За його словами, разом із російськими фортифікаційними спорудами в Чорне море змило й міни.

“Чорне море брало активну участь у розмінуванні, тому що ці міни вибухали. Є така попередня інформація. Дуже складно оцінити, скажімо так, масштаби цих вибухів, скільки їх там було. Тому що і шторм дуже сильний, і, ясна річ, що оцінити, що це було — вибух чи удар хвилі, дійсно досить складно. Але те, що мін стало менше, це точно”, — сказав Братчук.

Читайте також: Негода в Україні: в Одесі вітер зірвав 100-метрову трубу котельні, в Київ заборонили в’їзд великогабаритного транспорту

Раніше начальниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони України “Південь” Наталя Гуменюк зазначила, що окупаційна влада в Криму “грає в оборону”, безглуздо витрачаючи бюджетні кошти.

Прямий ефір