Наступ армії РФ, що захлинувся, — міф: як справи на сході України, розповів Снєгирьов

Дмитро Снєгирьов. Фото: informator.press

Останній тиждень російські окупанти різко активізувалися на Лиманському напрямку. Про це сьогодні, 17 березня в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав військово-політичний експерт Дмитро Снєгирьов.

За його словами, наступ російської армії, що захлинувся, про який пише Інститут вивчення війни, не відповідає дійсності.

“Окупанти намагаються протиснути українську оборону в районі Торська і Ямполівки та вийти безпосередньо до Лиману. Лиманський напрямок — це пряма загроза українському угрупованню в районі Слов’янська. І друге завдання цього наступу — це створення оперативного оточення Збройних сил України в районі Сіверська”, — розповів Снєгирьов.

Він звернув увагу, що одночасно армія РФ активізувалася на Куп’янському напрямку, користуючись коротким плечем логістики.

“Тобто перекидання особового складу і бронетехніки безпосередньо з території Російської Федерації. Завдання в окупантів — вийти навіть не на Куп’янськ, а на Ізюм, тобто відтворення Ізюмсько-Лиманського флангу, який буде безпосередньо, скажімо так, нависати над позиціями Збройних сил України в Донецькій області”, — повідомив військово-політичний експерт.

Він зазначив, що на Лиманському напрямку зараз зосереджені найбільш боєздатні підрозділи російських військ, а інтенсивність артилерійського ураження на порядок вища, ніж на Бахмутському напрямку.

Читайте також: Армія РФ намагається прорвати оборону українських військ на двох напрямках — зведення Генштабу ЗСУ

Прямий ефір